Osiedle Łabędzie

Dachy kopertowe

W trosce o Wasz komfort na Osiedlu Łabędzim w Przeczycach postawiliśmy na dachy kopertowe.

Dachy czterospadowe są bardzo odporne na działanie silnych wiatrów, które ostatnio nawiedzają nasze okolice dosyć często, a ponadto śnieg i deszcz szybko usuwane są z jego powierzchni i nie zalegają na nim.

Dachy kopertowe zapewniają brak skosów w pomieszczeniach, dzięki czemu istnieje nieograniczona możliwość aranżacji według własnych upodobań, a sama powierzchnia użytkowa jest większa niż przy domach z rozwiązaniem dachów skośnych.

Ponadto dajemy wybór, dotyczący zagospodarowania strychu. Każdy sam wie najlepiej, jakie ma potrzeby i oczekiwania, a my podchodzimy do każdego klienta indywidualnie.

 

Formularz kontaktowy
close slider

Zainwestuj lub zamieszkaj w Przeczycach.
Zapytaj o dom lub mieszkanie!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Osiedle Łabędzie 2 sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty własnych usług i produktów. Więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj
Zostałam/em poinformowana/y, że w dowolnym momencie mam prawo wycofać zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
*Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego przy użyciu urządzeń telekomunikacyjnych, w szczególności telefonu, przez Osiedle Łabędzie 2 Sp. z o. o. z siedzibą w Tychach zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
*Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Osiedle Łabędzie 2 Sp. z o. o. z siedzibą w Tychach za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
*) pole obowiązkowe