Osiedle Łabędzie

Promocja wiosenna!

Niebawem rozpoczną się roboty wykończeniowe mieszkań w budynku czterorodzinnym. Pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się już za kilka miesięcy.

Jeśli również chcielibyście następne święta spędzić już w swoich czterech ścianach, mamy dobrą wiadomość. Do 20 maja br. obowiązuje wiosenna PROMOCJA na nasze nieruchomości. Ceny zaczynają się od 3.960 zł/m2.

Na naszym nowym osiedlu będzie się mieszkać w zgodzie z naturą, bowiem stawiamy na ekologię – na Osiedlu Łabędzim w Przeczycach obowiązuje zakaz spalania paliw stałych. Przyszłe koszty życia będą mogły być niższe, dzięki możliwości zainstalowania paneli fotowoltaicznych – także przez mieszkańców domów czterorodzinnych.

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą klienta, który odpowie na wszystkie pytania.

 

Formularz kontaktowy
close slider

Zainwestuj lub zamieszkaj w Przeczycach.
Zapytaj o dom lub mieszkanie!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Osiedle Łabędzie 2 sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty własnych usług i produktów. Więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj
Zostałam/em poinformowana/y, że w dowolnym momencie mam prawo wycofać zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
*Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego przy użyciu urządzeń telekomunikacyjnych, w szczególności telefonu, przez Osiedle Łabędzie 2 Sp. z o. o. z siedzibą w Tychach zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
*Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Osiedle Łabędzie 2 Sp. z o. o. z siedzibą w Tychach za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
*) pole obowiązkowe