Bez kategorii

Zrównoważone budownictwo – miejsce przyjazne do życia.

                                                                         Budynki usytuowane są korzystnie

Ostatnie mieszkanie z ogródkiem!

Cały czas prowadzimy prace wykończeniowe mieszkań w kameralnej czterorodzinnej zabudowie w Przeczycach. Aktualnie skończyliśmy wykonanie instalacji wody użytkowej, a zaraz potem zaczynamy następny etap wykonania ogrzewania podłogowego.

Ulica Łąbedzia w Przeczycach

Mamy przyjemność poinformować, iż główna ulica na naszym Osiedlu Łabędzim w Przeczycach oficjalnie nosi już nazwę: ul. Łabędzia. 17 czerwca br. przyjęto na nasz wniosek uchwałę, dotyczącą tej zmiany. Z uchwałą nr XVI/140/2020 można zapoznać się na stronie BIP Mierzęcice.

Ostatnie mieszkania w niskiej zabudowie!

Cały czas prowadzimy prace wykończeniowe mieszkań w kameralnej czterorodzinnej zabudowie w Przeczycach. Aktualnie kończymy powoli z wykonywaniem tynków, a zaraz potem zaczynamy następne etapy. Przypominamy o trwającej do 15 lipca promocji, dzięki której wodne ogrzewanie podłogowe dostaniesz za 1 złoty!

Wodne ogrzewanie podłogowe za złotówkę

Ogrzewanie podłogowe stało się chętnie wybieraną alternatywną formą ogrzewania grzejnikowego. Dzięki temu, że ciepło oddawane jest przez całą podłogę, całe pomieszczenie jest równomiernie ogrzane. W porównaniu z grzejnikami, które ograniczają możliwości aranżacji pomieszczenia oraz najpierw nagrzewają jedno miejsce, a dopiero

Promocja tylko do końca maja!

Do zakończenia naszej wiosennej promocji na miejsca postojowe pozostały już niecałe dwa tygodnie. Pospiesz się, jeśli chciałbyś jeszcze zdążyć z niej skorzystać! Szczegóły u naszego Doradcy Klienta.

Wiosenna promocja!

Miejsce postojowe przy budynku czterorodzinnym za połowę ceny tylko do 31.05.2020 r.! Przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej, oprócz promocyjnej ceny mieszkania, miejsce do parkowania 50% taniej. Po szczegółową ofertę zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Formularz kontaktowy
close slider

Zainwestuj lub zamieszkaj w Przeczycach.
Zapytaj o dom lub mieszkanie!

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Osiedle Łabędzie 2 sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty własnych usług i produktów. Więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj

  Zostałam/em poinformowana/y, że w dowolnym momencie mam prawo wycofać zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  *Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego przy użyciu urządzeń telekomunikacyjnych, w szczególności telefonu, przez Osiedle Łabędzie 2 Sp. z o. o. z siedzibą w Tychach zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Osiedle Łabędzie 2 Sp. z o. o. z siedzibą w Tychach za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.

  *) pole obowiązkowe